Kütüphanede Kariyer Günü Yoğun Katılımla Gerçekleştirildi. | Adnan Ötüken İHK

Kütüphanede Kariyer Günü Yoğun Katılımla Gerçekleştirildi. | Adnan Ötüken İHK için bir yorum

Kütüphanede Kariyer Günü Yoğun Katılımla Gerçekleştirildi. | Adnan Ötüken İHK

28 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirdiğimiz “Adnan Ötüken İHK Kariyer Günü” etkinliğimiz BBY Bölümü öğrenci ve mezunları tarafından yoğun ilgi gördü.
Etkinlikteki amacımız; 

  • BBY Bölümü öğrenci ve mezunlarının derslerde aldığı kuramsal bilgileri gerçek hayatla birleştirerek pratiğe dönüştürmelerini, 
  • İletişim becerileri kazanmalarını, 
  • Öz güvenlerinin gelişmesini, 
  • Mesleklerini her yönüyle tanıyıp doğru hedefler belirleyerek ilgi ve yetkinlikleri doğrultusunda uygun mesleği seçmelerini, 
  • Kişisel gelişimlerini artırmalarını, 
  • İş dünyasını tanımalarını ve farkındalıklarının artmasını sağlamaktı.

Son oturuma kadar gözleri parlayan katılımcılarımız da bu amacımızı gerçekleştirdiğimizin bir göstergesi oldu. 
Değerli sunumlarıyla öğrenci arkadaşlarımızda birer ışık yakan tüm konuşmacılarımıza katkı ve özverileri nedeniyle şükranlarımızı sunuyoruz.

Ankara, Hacettepe ve Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Bilgi Topluluğu ayrıca aramızda olamasa da manevi desteğiyle Çankırı BBY Yaşam Boyu Öğrenme Topluğu üyelerine ve dinleyici öğrenci/mezunlara ilgileri için teşekkürlerimizi sunarız.
Kütüphanemiz, bölüm öğrencisi ve mezunu arkadaşlarımızın mesleki gelişimleri için her türlü çabayı göstermiş ve bundan sonra da gösterecektir.
Öğrenci ve mezun arkadaşlarımıza kapımızın her zaman açık olduğunu buradan bildirir. Mesleki yaşamlarına katkı sunması açısından kütüphanemizde gerçekleştirecekleri gönüllü etkinliklere desteğimizin daim olacağını da bilmelerini isteriz.
Etkinlikle ilgili hazırladığımız videoyu YouTube üzerinden izleyebilirsiniz. – http://bit.ly/aoihkkariyer2019video

Fotoğraf albümümüze Facebook sayfamız üzerinden göz atabilirsiniz – http://bit.ly/aoihkkariyer2019foto

Kariyer gününe aşağıdaki kurum ve kuruluşlar katılmıştır.

Kültür ve Turizm Bakanlığı – KYGM, TBMM Kütüphane ve Arşiv Hizmetleri Başkanlığı, Devlet Arşivleri  Bilgi İşlem ve Elektronik Arşiv Dairesi Başkanlığı, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Personel Dairesi Başkanlığı, Bilkent Üniversitesi Kütüphanesi, TED Üniversitesi Kütüphanesi, Hacettepe Üniversitesi Kütüphanesi, TED Ankara Koleji Kütüphanesi, Ankaref / Kamref – kamref.com, EBSCO – ebsco.com, Gemini Bilgi Teknolojileri – geminibilgi.com.tr, Informascope –  informascope.com, Kimola – kimola.com, Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık – academix.com.tr

 

 

One thought on “Kütüphanede Kariyer Günü Yoğun Katılımla Gerçekleştirildi. | Adnan Ötüken İHK

Comments are closed.

>>>>>>> Yukarı