Android Geliştirici Günleri 16-17 Mayıs’ta ODTÜ’de Gerçekleştirildi..

Genel İnternet Dünyası Konferanslar Paneller Seminerler

Android Geliştirici Günleri 16-17 Mayıs’ta ODTÜ’de Gerçekleştirildi..

Android Geliştirici Günleri (AGG) 16-17 Mayıs tarihlerinde üçüncü kez ODTÜ KKM’de gerçekleşti. Türkiye’nin ve dünyanın farklı kentlerinden  teknoloji topluluklarının birlikte hazırladığı AGG,  GDG (Google Developer Group) İstanbul, GDG Eskişehir, GDG Konya, GDG Ankara  ve IEEE ODTÜ  öncülüğünde 20 farklı ülkeden geliştirici gruplarının  işbirliğiyle gerçekleşti.

Konferansın  ana sponsorluklarını Platin: Google;  Altın:PayPal and Sony; Gümüş: HTC, Nokia, Alcatel, Turkcell GY ve OBSS gibi dev20140517_104411 şirketler üstlendiler.

Dünyaya ve Türkiye’ye değer katmak amacıyla, teknoloji gruplarının birlikte hazırladığı Android Geliştirici Günlerinde; 64  farklı oturuma gerçekleşti, kod yazma yarışmaları düzenlendi, bilişim sektörüne yön veren firmalar standlarında hazırlardı, farklı insanlarla tanışma fırsatımız oldu, teknolojik oyunlar oynadık, hatta sanal gerçeklik ortamını bile test ettik :). .

Son bir not bu senenin değilse de önce ki seneye ait bazı videoları https://www.paylas.com/arama/gdg%20ankara/videolar adresinden izleyebilirsiniz. Bu senenin videoları da yakın bir zamanda aktarılacaktır umarım 🙂 .

20140517_142552

 

Yukarı